Misja

Jak zaczęła się historia Bajkolandii?

Jako rodzice dwójki dzieci, długo szukaliśmy miejsca odpowiedniego i bezpiecznego. Miejsca, w którym zarówno nasze pociechy, jak i my moglibyśmy wypocząć oraz dobrze się bawić. Idąc tym tropem postanowiliśmy stworzyć przestrzeń spełniającą wszystkie te oczekiwania 😉

Miejsce, w którym najważniejsze są dzieci

?Bajkolandia Sala Zabaw?, to miejsce, w którym najważniejsze są dzieci. To z myślą o nich zadbaliśmy o żywe i jasne kolory. O zabawki stymulujące rozwój i koordynację wzrokowo – ruchową o warunki, w których będą chętnie spędzać czas.

W naszej Sali Zabaw nie zapomnieliśmy o dorosłych. Specjalnie dla opiekunów dzieci stworzyliśmy strefę, w której można zrelaksować się przy dobrej kawie lub popracować, korzystając z bezpłatnego Internetu.

Więcej niż tylko sala zabaw

Tworząc to niezwykłe miejsce, od początku przyświecała nam szczytna idea. Naszą misją było wykreowanie przestrzeni przyjaznej dla wszystkich dzieci, także tych niepełnosprawnych, dla których zabawa w Bajkolandii jest bezpłatna.

Mając na uwadze ile radości, ale też trudu i pracy należy włożyć w ich wychowanie, zadbaliśmy również o jak najbardziej komfortowe warunki dla osób opiekujących się nimi.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby czas spędzony w Bajkolandii był nie tylko efektywny, ale też przyjemny! Priorytetem jest dla nas ciągły rozwój, dlatego serdecznie zachęcamy do składania wszelkich uwag i sugestii na adres:
opinie@bajkolandiasalazabaw.pl