Opinie

[lvca_testimonials per_line=”1″][lvca_testimonial]Jak już muszę iść „na kulki” to tylko do Was. Czysto, pachnąco, miła obsługa, dziecka nie da się zgubić. Bezpiecznie, ładnie, można coś zjeść, kawę wypić mając dziecko na oku. Cena za wejście bardzo atrakcyjna. Muzyka przyjemna. Generalnie cudnie!!

Źródło: Facebook[/lvca_testimonial][lvca_testimonial]Byliśmy wczoraj poraz kolejny w Sali Zabaw-zarówno ja jak i córka jesteśmy zachwycone.
Naprawdę super, atmosfera, wystrój, zadbane wnętrze i bardzo przystępna cena.
Polecam

Źródło: Facebook[/lvca_testimonial][lvca_testimonial]Świetne miejsce <3 dużo atrakcji dla najmłodszych, wielka powierzchnia do wybiegania się, polecam 🙂

Źródło: Facebook[/lvca_testimonial][lvca_testimonial]Miła, kompetentna obsługa. Przestronne miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom.

Źródło: Facebook[/lvca_testimonial][lvca_testimonial]Super miejsce. Dużo atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Nikt się nie nudzi moja córcia (18 miesięcy) wybawiła się za wszystkie czasy.

Źródło: Facebook[/lvca_testimonial][lvca_testimonial]Super miejsce! Po 2 godzinach szaleństw moje dziecko nadal miało białe skarpetki więc ogromny plus za czystość 🙂

Źródło: Facebook[/lvca_testimonial][lvca_testimonial]Bardzo fajne miejsce. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i bardzo dużo miejsca dla rodziców. Poza tym smaczne przekąski i przemiła obsługa. Bilety w rozsądnej cenie. Każdemu polecam.

Źródło: Facebook[/lvca_testimonial][/lvca_testimonials]