Aktualności

dzieciak-front
[lvca_testimonials_slider slideshow_speed=”5000″ animation_speed=”1000″ pause_on_hover=”true” control_nav=”true”][lvca_testimonial_slide]Bardzo fajne miejsce. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i bardzo dużo miejsca dla rodziców. Poza tym smaczne przekąski i przemiła obsługa. Bilety w rozsądnej cenie. Każdemu polecam.

Źródło: Facebook[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide]Świetne miejsce <3 dużo atrakcji dla najmłodszych, wielka powierzchnia do wybiegania się, polecam 🙂

Źródło: Facebook[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide]Jak już muszę iść ?na kulki? to tylko do Was. Czysto, pachnąco, miła obsługa, dziecka nie da się zgubić. Bezpiecznie, ładnie, można coś zjeść, kawę wypić mając dziecko na oku. Cena za wejście bardzo atrakcyjna. Muzyka przyjemna. Generalnie cudnie!!

Źródło: Facebook[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide]Super miejsce. Czyściutkie. Nie warto brać biletu na 1h, lepiej od razu na cały dzień. Mój syn mimo, że nie ma 2 lat doskonale się bawił, a ja razem z nim 🙂 lepiej przyjść z samego rana z takim maluchem, gdy nie ma dużo dzieci.

Źródło: Google[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide]Świetne miejsce dla dzieci, odnajdą się maluszki i starszaki. Czysto, dobra kawa. Polecam

Źródło: Google[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide]Dziecko zadowolone kolejny raz.

Dla mnie też ok jest gdzie usiąść nawet jak dużo ludzi.

Źródło: Google[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide]Bardzo fajne miejsce na organizację urodzin i na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem. Dość kameralne ale dzieci nie nudzą się.

Źródło: Google[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide]Bardzo fajna sala zabaw. Jest dużo miejsca i czysto. Plus za fajny bufet. Polecam dla dzieciaków, córka uwielbia tą salę.

Źródło: Google[/lvca_testimonial_slide][/lvca_testimonials_slider]