Sala zabaw

Zabawa w Bajkolandii jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne wypełnienie czasu naszych dzieci, a jednocześnie momentem wytchnienia dla ich opiekunów.

Dzieci mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo – ruchową oraz integrować się z rówieśnikami.

Atrakcje, które przygotowaliśmy dla dzieci to m.in.:

Basen z piłeczkami

Basen z piłeczkami

Zjeżdżalnie tubowe proste i spiralne

Zjeżdżalnie tubowe proste i spiralne

Potrójny ślizg falisty

Potrójny ślizg falisty

Trampolina do skakania

Trampolina do skakania

Tajemnicze labirynty

Tajemnicze labirynty

Automaty do gier

Automaty do gier

W Bajkolandii znajduje się również strefa zabaw dla najmłodszych, gdzie maluchy pod okiem rodziców mogą bezpiecznie się bawić oraz doskonalić swoje umiejętności. Wyposażenie sali zostało dobrane w trosce o walory edukacyjne i bezpieczeństwo każdego malucha.

Rodziców zapraszamy na pyszną kawę i herbatę oraz wygodne kanapy, z których można dyskretnie obserwować swoje pociechy lub oddać się surfowaniu w sieci korzystając, z dostępu do bezprzewodowego Internetu.

Zabawa w Bajkolandii przeznaczona jest dla wszystkich dzieci z granicą wzrostu nie przekraczającą 150 cm. Opiekunowie mają wstęp wolny.

Zapraszamy także dzieci z domów dziecka (grupy zorganizowane) oraz dzieci niepełnosprawne (wejścia indywidualne, za okazaniem legitymacji ze zdjęciem), dla których zabawa w Bajkolandii jest bezpłatna.

Urządzamy także przyjęcia urodzinowe w specjalnie przygotowanych salkach. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk poniżej.